O czym stronę www założyć żeby dziś zarobić

Codziennie przybywa mnóstwo stron internetowych założonych z zamiarem zarabiania na reklamach lub oferowanych usługach (produkcji) prowadzonych przez daną firmę. Konkurencja jest więc generalnie coraz większa i wszyscy wiedzą o tym, że pozycjonowanie jest praktycznie niezbędne.

W pozycjonowanie wielu stron finansowych zaangażowane są w wielu przypadkach duże pieniądze i najlepsi specjaliści od pozycjonowania. Podobnie jest w wielu innych intratnych tematykach czyli takich w których na reklamach, w programach partnerskich można krocie zarabiać. Ktoś nowy, kto zakłada stronę internetową celem uszczknięcia kawałka tego internetowego tortu, na 99% skazany jest na niepowodzenie lub w najlepszym razie na niewielkie zarobki, które wystarczą na waciki lub kilka piwek w tygodniu.

Można pójść jednak inna drogą i cieszyć się później znacznymi profitami. Jak? A wybierając nie tak konkurencyjną tematykę. Wczoraj przypadkowo natrafiłem na stronę www która zainspirowała mnie do napisania tego artykułu. Ta strona to komornicy-opinie.pl na której żmudnie dodawane są krótkie wzmianki o komornikach (dane teleadresowe, informacja czy komornik ogłasza licytacje) z zachętą do publikowania opinii przez wierzycieli i dłużników którzy mieli kontakt z danym komornikiem. I takie opinie tu i ówdzie na tej stronie są dodawane a chyba administrator ustosunkowuje się do niektórych opinii i doradza (wygląda na to że zna się na egzekucji). To nie jest nowy pomysł z takimi wypiskami komorników, jest w internecie kilka podobnych stron ale nie jest to nawet w 1/10 taka konkurencja jak w branżach finansowych czy innych intratnych. Jednak widać zarówno po pozycjach wpisów w wyszukiwarce Google jak i po już dodawanych opiniach, że pomysł wypalił. A zapytania o komorników codziennie wpisuje w skali kraju pewnie tysiące osób. Na stronie są już finansowe reklamy i linki partnerskie dopasowane jak ulał do tematyki albo potencjalnych potrzeb osób odwiedzających stronę.

Podałem wyżej uważam ze dobry przykład na to, jak w dzisiejszych czasach można znaleźć dla siebie miejsce w internecie, żeby zarabiać dzięki własnej stronie www przy stosunkowo niskich nakładach na pozycjonowanie. Najlepiej gdy będzie to coś w branży na której się znasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *